Fibercementskruv Västsvensk Byggskruv AB FZB4,2x30mm, Antal: 250 st
130 kr/frp
Vald variant
Dimension:
4,2x30 mm
Längd:
30 mm
Antal:
250 st/frp

FZB
4,2x30mm, Antal: 250 st
130 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Fibercementskruv för trä- och stålregel max 1 mm.
Vass spets med dubbelledande trä- och stålgängor (Hi-low), penetrerar mycket snabbt i trä- och stålregeln, samtidigt som rillorna under huvudet försänker skruven.
Recensioner
HenrikVerifierad köpare
för 2 år sedanBra skruv som funkar för alla skivor
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | MI9930 |
| Dimension | 4,2x30 mm |
| Diameter | 4,2 mm |
| Längd | 30 mm |
| Antal | 250 st/frp |
| Ytbehandling | Elförzinkad 5 my |
| Bits/Hylsa | PH 2 |
| Typ | Fibercementskruv |
| EAN-nr | 7393940014941 |

