Golv/Listskruv FAST T10
fr.152 kr/frp
utvalda påKampanj
Välj variant

T10
152 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Golv/Listskruv FAST T10 avsedd för infästning av lister och massiva golv, speciellt där risk för sprickbildning är stor. Klarar 1,0 mm stålregel. Ytbehandling: Gulförzinkad. Burk.
Varumärke
FASTBeskrivning
Golv/Listskruv FAST T10 avsedd för infästning av lister och massiva golv, speciellt där risk för sprickbildning är stor. Klarar 1,0 mm stålregel. Ytbehandling: Gulförzinkad. Burk.
Recensioner
Pelle J.Verifierad köpare
för 2 år sedanUtmärkt, stabil skruv som inte spricker listen även om man skruvar nära kant.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Dimension | 3,2x30, 3,2x35, 3,2x40, 3,2x50, 3,2x60 mm |
| Färg | Gul, Vit |
| Diameter | 3,2 mm |
| Längd | 30, 35, 40, 50, 60 mm |
| Antal (st/frp) | 250 st/frp |
| Ytbehandling | Gulförzinkad |
| Bits/Hylsa | T10 |
| Produkttyp | Golv/Listskruv |
