Golvskruv Västsvensk Byggskruv AB Borrspets För TräregelDimension: 3,9x30 mm, FZY
3 889 kr/frp
Vald variant
Utförande:
3,9x30 mm, FZY

Borrspets För Träregel
Dimension: 3,9x30 mm, FZY
3 889 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Reducerad borrspets och gängor anpassade för förankring i trä. Gängorna griper omedelbart och drar in skruven i trägolvet, samtidigt som huvudet sjunker in av sig självt.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Reducerad borrspets och gängor anpassade för förankring i trä. Gängorna griper omedelbart och drar in skruven i trägolvet, samtidigt som huvudet sjunker in av sig självt.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | G9030 |
| Utförande | 3,9x30 mm, FZY |
| Diameter | 3,9 mm |
| Längd | 30 mm |
| Antal | 8000 st/frp |
| Bits/Hylsa | Fyrkant 1 |
| Typ | Golvskruv |
| EAN-nr | 7393940018666 |
