Hårdgipsskruv Västsvensk Byggskruv AB Stål 1 mm FZB Band3,9x41 mm
500 kr/frp
Vald variant
Dimension:
3,9 x 41 mm

Stål 1 mm FZB Band
3,9x41 mm
500 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Rakbandad hårdgipsskruv för stålregel max 1 mm.
Vass spets med dubbelledande gängor som griper omedelbart, penetrerar mycket snabbt i stålregeln. De reverserande gängorna under huvudet gör att skruven sjunker in i gipsskivan utan problem.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | RBS1041 |
| Dimension | 3,9 x 41 mm |
| Diameter | 3,9 mm |
| Längd | 41 mm |
| Antal | 1000 st/frp |
| Ytbehandling | Elförzinkad 5 my |
| Bits/Hylsa | PH 2 |
| Typ | Hårdgipsskruv |
| EAN-nr | 7393940023608 |

