Karmskruv Västsvensk Byggskruv AB OhärdadDimension: 7x140 mm, FZB, Antal st/frp: 400
4 319 kr/frp
Se priset!
Vald variant
Utförande:
7x140 mm, FZB, Antal st/frp: 400

Ohärdad
Dimension: 7x140 mm, FZB, Antal st/frp: 400
4 319 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ohärdad karmskruv för karminfästning vid montage i trä, betong, lättbetong etc. Skruven har en fastmonterad justerhylsa som skruvas i ett förborrat hål. Karmen justeras genom att vrida hylsan med justernyckeln. För montage i betong, lättbetong etc. används anpassad nylonplugg.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Ohärdad karmskruv för karminfästning vid montage i trä, betong, lättbetong etc. Skruven har en fastmonterad justerhylsa som skruvas i ett förborrat hål. Karmen justeras genom att vrida hylsan med justernyckeln. För montage i betong, lättbetong etc. används anpassad nylonplugg.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | B44120 |
| Utförande | 7x140 mm, FZB, Antal st/frp: 400 |
| Diameter | 7 mm |
| Längd | 140 mm |
| Antal | 400 st/frp |
| Typ | Karmskruv |
| EAN-nr | 7393940024452 |
