Montageskruv Gunnebo Fastening Elförzinkad PH24,2x65 mm 10 st Vit
55 kr/frp
Vald variant
Utförande:
4,2x65 mm 10 st Vit

Elförzinkad PH2
4,2x65 mm 10 st Vit
55 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Montageskruv används inomhus för att fästa samman stålreglar eller för att montera skivmaterial, skåp eller köksinredningar i trä- eller stålreglar max 1,0 mm.
Varumärke
Gunnebo FasteningBeskrivning
Montageskruv används inomhus för att fästa samman stålreglar eller för att montera skivmaterial, skåp eller köksinredningar i trä- eller stålreglar max 1,0 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
| Art.Nr. | 67506 |
| Utförande | 4,2x65 mm 10 st Vit |
| Diameter | 4,2 mm |
| Längd | 65 mm |
| Antal | 10 st/frp |
| Typ | Montageskruv |
| Material | Härdat Stål |
| Bits/Hylsa | PH2 |
| EAN-nr | 7318470215132 |
