Pinnskruvexpander Västsvensk Byggskruv AB A412x125 mm
3 307 kr/frp
Vald variant
Dimension:
12 x 125 mm

A4
12x125 mm
3 307 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Pinnskruvexpander (A4 syrafast).
Pinnskruvexpander för montage i betong och sten.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | 84316 |
| Dimension | 12 x 125 mm |
| Diameter | 12 mm |
| Längd | 125 mm |
| Antal | 25 st/frp |
| Typ | Pinnskruvexpander |
| EAN-nr | 7393940022410 |

