Pinnskruvexpander Västsvensk Byggskruv AB A412x180 mm
4 026 kr/frp
Vald variant
Dimension:
12 x 180 mm

A4
12x180 mm
4 026 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Pinnskruvexpander (A4 syrafast).
Pinnskruvexpander för montage i betong och sten.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | 84318 |
| Dimension | 12 x 180 mm |
| Diameter | 12 mm |
| Längd | 180 mm |
| Antal | 20 st/frp |
| Typ | Pinnskruvexpander |
| EAN-nr | 7393940022434 |

