Plastplugg Västsvensk Byggskruv AB8x40 mm, Brun
131 kr/frp
Vald variant
Dimension (mm):
8 x 40

Plastplugg Västsvensk Byggskruv AB
8x40 mm, Brun
131 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Plastplugg.
Pluggen har en slät yta som ger maximal kontakt mot materialet och dess färgkodning gör det enkelt att välja rätt pluggdimension. Pluggen används till de flesta byggnadsmaterial men är lämpligast i massiva material som betong och sten.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | 328040 |
| Dimension | 8 x 40 mm |
| Färg | Brun |
| Diameter | 8 mm |
| Längd | 40 mm |
| Antal (st/frp) | 100 st/frp |
| Produkttyp | Plastplugg |
| EAN-nr | 7393940013654 |

