Rännkroksskruv FAST 4.8
fr.178 kr/frp
utvalda påKampanj
Välj variant

4.8
178 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Rännkroksskruv FAST 4.8 är en rännkroksskruv, rostfri, Torx, avsedd för infästning av rännkrok. Den låga huvudprofilen och den rätta gängan gör skruven speciellt lämplig. Bits: Torx. Material: Rostfritt stål A2. Burk.
Varumärke
FASTBeskrivning
Rännkroksskruv FAST 4.8 är en rännkroksskruv, rostfri, Torx, avsedd för infästning av rännkrok. Den låga huvudprofilen och den rätta gängan gör skruven speciellt lämplig. Bits: Torx. Material: Rostfritt stål A2. Burk.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Dimension | 4.8x25, 4.8x35 mm |
| Färg | Rostfri, Svart, Vit |
| Diameter | 4,8 mm |
| Längd | 25, 35 mm |
| Antal (st/frp) | 100 st/frp |
| Ytbehandling | Rännkrok |
| Bits/Hylsa | T20 |
| Material | Rostfritt A2 stål |
| Produkttyp | Rännkroksskruv |
