Rännkroksskruv FAST 4.8Rostfri, Dimension: 4.8x25 mm
269 kr/frp
171 kr/frpSpara 36 %Kampanj
Vald variant
Dimension:
4.8x25 mm
Färg:
Rostfri

4.8
Rostfri, Dimension: 4.8x25 mm
171 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Rännkroksskruv FAST 4.8 är en rännkroksskruv, rostfri, Torx, avsedd för infästning av rännkrok. Den låga huvudprofilen och den rätta gängan gör skruven speciellt lämplig. Bits: Torx. Material: Rostfritt stål A2. Burk.
Varumärke
FASTBeskrivning
Rännkroksskruv FAST 4.8 är en rännkroksskruv, rostfri, Torx, avsedd för infästning av rännkrok. Den låga huvudprofilen och den rätta gängan gör skruven speciellt lämplig. Bits: Torx. Material: Rostfritt stål A2. Burk.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 285641 |
| Dimension | 4.8x25 mm |
| Färg | Rostfri |
| Diameter | 4,8 mm |
| Längd | 25 mm |
| Antal | 100 st/frp |
| Ytbehandling | Rännkrok |
| Bits/Hylsa | T20 |
| Material | Rostfritt A2 stål |
| Typ | Rännkroksskruv |
| EAN-nr | 7319972856410 |
