Sandwichpanelskruv Gunnebo Fastening GT3 ELFÖRZINKAD 4,8x19
719 kr/frp

GT3 ELFÖRZINKAD 4,8x19
719 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Självgängande borrskruvar med borrspets #2, tillverkade av ythärdat kolstål. Elförzinkade, med fingänga och sexkanthuvud.
Varumärke
Gunnebo FasteningBeskrivning
Självgängande borrskruvar med borrspets #2, tillverkade av ythärdat kolstål. Elförzinkade, med fingänga och sexkanthuvud.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
| Art.Nr. | P150173PL |
| Diameter | 4,8 mm |
| Längd | 19 mm |
| Antal (st/frp) | 1000 st/frp |
| Bits/Hylsa | 8mm sexkant |
| Material | Ythärdat Kolstål |
| Produkttyp | Sandwichpanelskruv |
| EAN-nr | 5906718952011 |
