Skruv till Sockelskiva Swisspearl Coal
1 743 kr/frp
Se priset!

Coal
1 743 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Färganpassade skruv för montering av Cembrit fasad-/sockelskiva Cembrit Rock.
- Färg: Coal
- Antal skruvar/paket: 250 st
- Färg: Coal
- Antal skruvar/paket: 250 st
Varumärke
SwisspearlBeskrivning
Färganpassade skruv för montering av Cembrit fasad-/sockelskiva Cembrit Rock.
- Färg: Coal
- Antal skruvar/paket: 250 st
- Färg: Coal
- Antal skruvar/paket: 250 st
Egenskaper
| Varumärke | Swisspearl |
| Art.Nr. | 4505205 |
| Färg | Grå |
| Längd | 40 mm |
| Antal (st/frp) | 250 st/frp |
| Åtgång | 7 |
| Yta | Lackad |
| Produkttyp | Skruv |
| Djup | 4,8 mm |
| Djup | 4,8 cm |
| EAN-nr | 6418662924703 |
