Spånskiveskruv Västsvensk Byggskruv AB Stål 1 mm FZB Band3,9x30 mm
391 kr/frp
Se priset!
Vald variant
Dimension:
3,9 x 30 mm

Stål 1 mm FZB Band
3,9x30 mm
391 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Rakbandad spånskiveskruv för stålregel max 1 mm.
Vass spets med dubbelledande gängor som griper omedelbart, penetrerar mycket snabbt i stålregeln, samtidigt som rillorna under huvudet försänker skruven.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | RB1830 |
| Dimension | 3,9 x 30 mm |
| Diameter | 3,9 mm |
| Längd | 30 mm |
| Antal | 1000 st/frp |
| Ytbehandling | Elförzinkad 5 my |
| Bits/Hylsa | PH 2 |
| Typ | Spånskiveskruv |
| EAN-nr | 7393940017133 |

