Spik FAST 17 Bandad TDGDimension: 2,8x50 mm, Innehåll: 500 st
255 kr/frp
143 kr/frpSpara 44 %Kampanj
Vald variant
Dimension:
2.8x50 mm
Antal:
500 st/frp

17 Bandad TDG
Dimension: 2,8x50 mm, Innehåll: 500 st
143 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
FASTBeskrivning
Spik FAST 17 Bandad TDG är en plastbandad spik, 17° TDG.
För spikning av tak- och väggskivor, råspont, utvändig panel, stomme eller konstruktion. Plastbandad 17°. Ytbehandling: TDG, korrosivitetsklass C4. Burk.
Övrigt
- Korrosivitetsklass: C4
- Frp: Burk
- Användningsområde: För spikning av tak- och väggskivor, råspont, utvändig panel, stomme eller konstruktion.
Övrigt
- Korrosivitetsklass: C4
- Frp: Burk
- Användningsområde: För spikning av tak- och väggskivor, råspont, utvändig panel, stomme eller konstruktion.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 294201 |
| Dimension | 2.8x50 mm |
| Diameter | 2,8 mm |
| Antal | 500 st/frp |
| Ytbehandling | TDG |
| Längd | 50 m |
| Serie | Plastbandad 17 |
| EAN-nr | 7319972942014 |

