Spik FAST 21 Bandad TDGDimension: 2,5x65 mm, Innehåll: 2500 st
709 kr
Se priset!
Vald variant
Dimension (mm):
2.8x65
Antal (st/frp):
2500 st/frp

21 Bandad TDG
Dimension: 2,5x65 mm, Innehåll: 2500 st
709 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
FASTBeskrivning
Spik FAST 21 Bandad TDG är en plastbandad spik, 21° TDG.
För spikning av tak- och väggskivor, råspont, utvändig panel, stomme eller konstruktion. Plastbandad 21°. Ytbehandling: TDG, korrosivitetsklass C4. Låda.
Övrigt
- Korrosivitetsklass: C4
- Frp: Låda
- Användningsområde: För spikning av tak- och väggskivor, råspont, utvändig panel, stomme eller konstruktion.
Övrigt
- Korrosivitetsklass: C4
- Frp: Låda
- Användningsområde: För spikning av tak- och väggskivor, råspont, utvändig panel, stomme eller konstruktion.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 294214 |
| Dimension | 2.8x65 mm |
| Diameter | 2,8 mm |
| Antal (st/frp) | 2500 st/frp |
| Ytbehandling | TDG |
| Längd | 65 m |
| Serie | Plastbandad 21 |
| EAN-nr | 7319972942144 |

