Spikplugg Västsvensk Byggskruv AB MetallDimension: 5x22 mm, FZB
8 995 kr/frp
Vald variant
Utförande:
5x22 mm, FZB

Metall
Dimension: 5x22 mm, FZB
8 995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Metallspikpluggen har en zinkplugg med förmonterad spik och är avsedd för montage i massiva material som betong, sten och massivtegel.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Metallspikpluggen har en zinkplugg med förmonterad spik och är avsedd för montage i massiva material som betong, sten och massivtegel.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | B335022 |
| Utförande | 5x22 mm, FZB |
| Diameter | 5 mm |
| Längd | 22 mm |
| Antal | 5000 st/frp |
| Typ | Spikplugg |
| EAN-nr | 7393940029785 |
