Spikplugg Västsvensk Byggskruv AB MetallDimension: 6x40 mm, FZB
7 169 kr/frp
Vald variant
Utförande:
6x40 mm, FZB

Metall
Dimension: 6x40 mm, FZB
7 169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Metallspikpluggen har en zinkplugg med förmonterad spik och är avsedd för montage i massiva material som betong, sten och massivtegel.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Metallspikpluggen har en zinkplugg med förmonterad spik och är avsedd för montage i massiva material som betong, sten och massivtegel.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | B336041 |
| Utförande | 6x40 mm, FZB |
| Diameter | 6 mm |
| Längd | 40 mm |
| Antal | 2000 st/frp |
| Typ | Spikplugg |
| EAN-nr | 7393940026586 |
