Trallskruv Gunnebo Fastening Vaxad4,8x75 mm 650 st Vaxad Tx20
2 339 kr/frp
Se priset!
Vald variant
Utförande:
4,8x75 mm 650 st Vaxad Tx20

Vaxad
4,8x75 mm 650 st Vaxad Tx20
2 339 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Trallskruv Rostfri klarar marina miljöer och förorenade industrimiljöer. Skruven missfärgar inte virket runt skruvhuvudet, inte ens i ädla träslag såsom ek, cederträ eller lärk. Skruven har TX-spår för stadigt grepp samt S-spets som effektivt driver skruven ned i trävirket och motverkar sprickbildning.
Varumärke
Gunnebo FasteningBeskrivning
Trallskruv Rostfri klarar marina miljöer och förorenade industrimiljöer. Skruven missfärgar inte virket runt skruvhuvudet, inte ens i ädla träslag såsom ek, cederträ eller lärk. Skruven har TX-spår för stadigt grepp samt S-spets som effektivt driver skruven ned i trävirket och motverkar sprickbildning.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
| Art.Nr. | 72755 |
| Utförande | 4,8x75 mm 650 st Vaxad Tx20 |
| Diameter | 4,8 mm |
| Längd | 75 mm |
| Antal | 650 st/frp |
| Bits/Hylsa | TX20 |
| Material | Rostfritt Stål AISI 316/A4 |
| Typ | Trallskruv |
| EAN-nr | 7318470228514 |
