Universalskruv Västsvensk Byggskruv AB FZB4,8x51 mm, Antal: 200 st
258 kr/frp
Se priset!
Vald variant
Dimension:
4,8x51 mm
Antal:
200 st/frp

FZB
4,8x51 mm, Antal: 200 st
258 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Universalskruv (TOPGRIP) för trä-, stål- och förstärkningsregel max 2 mm.
Borrspets och gängor anpassade för förankring i trä- och stål upp till 2 mm. Används för montage av gips, hårdgips, cementbaserade skivor m.m.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | 485100 |
| Dimension | 4,8x51 mm |
| Diameter | 4,8 mm |
| Längd | 51 mm |
| Antal | 200 st/frp |
| Ytbehandling | Elförzinkad 5 my |
| Bits/Hylsa | PH 2 |
| Typ | Universalskruv |
| EAN-nr | 7393940022007 |

