Trallskruv FAST A2Dimension: 4,2x45 mm, Innehåll: 250 st
289 kr/frp
Vald variant
Dimension:
4.2x45 mm
Antal:
250 st/frp
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
FASTBeskrivning
Trallskruv FAST A2 är en praktisk skruv.
Trallskruv med fiberskärande cutter-spets och CS-rillor under skallen. Användningsområde: Trall, staket och panel utomhus. Material: Rostfritt A2 stål, korrosivitetsklass C4. Burk.
Övrigt
- Korrosivitetsklass: C4
- Frp: Burk
- Användningsområde: Trall, staket och panel.
Övrigt
- Korrosivitetsklass: C4
- Frp: Burk
- Användningsområde: Trall, staket och panel.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 285742 |
| Dimension | 4.2x45 mm |
| Diameter | 4,2 mm |
| Längd | 45 mm |
| Antal | 250 st/frp |
| Ytbehandling | Rostfritt Stål |
| Åtgång | 22 mm trall. 35 st/m² |
| Bits/Hylsa | T20 |
| EAN-nr | 7319972857424 |

