Trallskruv FAST A2Dimension: 4,8x75 mm, Innehåll: 150 st
346 kr/frp
Vald variant
Dimension (mm):
4.8x75
Antal (st/frp):
150 st/frp

A2
Dimension: 4,8x75 mm, Innehåll: 150 st
346 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
FASTBeskrivning
Trallskruv FAST A2 är en praktisk skruv.
Trallskruv med fiberskärande cutter-spets och CS-rillor under skallen. Användningsområde: Trall, staket och panel utomhus. Material: Rostfritt A2 stål, korrosivitetsklass C4. Burk.
Övrigt
- Korrosivitetsklass: C4
- Frp: Burk
- Användningsområde: Trall, staket och panel.
Övrigt
- Korrosivitetsklass: C4
- Frp: Burk
- Användningsområde: Trall, staket och panel.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 285748 |
| Dimension | 4.8x75 mm |
| Diameter | 4,8 mm |
| Längd | 75 mm |
| Antal (st/frp) | 150 st/frp |
| Ytbehandling | Rostfritt Stål |
| Åtgång | 34 mm trall. 30 st/m² |
| Bits/Hylsa | T20 |
| EAN-nr | 7319972857486 |

