Trallskruv FAST A4Dimension: 4,8x75 mm, Innehåll: 1000 st
2 807 kr
Vald variant
Dimension:
4.8x75 mm
Antal:
1000 st/frp

A4
Dimension: 4,8x75 mm, Innehåll: 1000 st
2 807 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
FASTBeskrivning
Trallskruv FAST A4 är en praktisk skruv.
Trallskruv med fiberskärande cutter-spets och CS-rillor under skallen. Användningsområde: Bryggor, trall, staket och panel utomhus. Material: Rostfritt syrafast A4 stål, korrosivitetsklass C5. Megahink.
Övrigt
- Korrosivitetsklass: C5
- Frp: Hink
- Användningsområde: Bryggor, trall, staket och panel utomhus.
Övrigt
- Korrosivitetsklass: C5
- Frp: Hink
- Användningsområde: Bryggor, trall, staket och panel utomhus.
Recensioner
Magnus FVerifierad köpare
för 1 månad sedanInget att klaga på
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 285766 |
| Dimension | 4.8x75 mm |
| Diameter | 4,8 mm |
| Längd | 75 mm |
| Antal | 1000 st/frp |
| Ytbehandling | Rostfritt Stål |
| Åtgång | 34 mm trall. 30 st/m² |
| Bits/Hylsa | T20 |
| EAN-nr | 7319972857660 |

