Inredningsskruv Västsvensk Byggskruv ABDimension: 4,0x28 mm, FZB, Antal st/frp: 10000
6 089 kr/frp
Vald variant
Färg:
Silver
Utförande:
4,0x28 mm, FZB, Antal st/frp: 10000

Inredningsskruv Västsvensk Byggskruv AB
Dimension: 4,0x28 mm, FZB, Antal st/frp: 10000
6 089 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Träskruv med sänkhuvud. Lämplig vid sammanfogning av skåpstommar och andra skivmaterial.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | 4028 |
| Färg | Silver |
| Utförande | 4,0x28 mm, FZB, Antal st/frp: 10000 |
| Diameter | 4 mm |
| Längd | 28 mm |
| Antal | 10000 st/frp |
| Bits/Hylsa | TX 20 |
| Typ | Inredningsskruv |
| EAN-nr | 7393940037957 |

