Spånskiveskruv FAST 4.2 TX FZBDimension: 4,2x28 mm, Innehåll: 500 st
195 kr/frp
Vald variant
Dimension:
4.2x28 mm
Antal:
500 st/frp

4.2 TX FZB
Dimension: 4,2x28 mm, Innehåll: 500 st
195 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
FASTBeskrivning
Spånskiveskruv FAST 4.2 TX FZB är en elförzinkad spånskiveskruv.
För infästning av spånskivor på träregel. Försedd med cutterspets och rillor under huvudet som fräser och försänker. Torx. Ytbehandling: Elförzinkad. Burk.
Övrigt
- Frp: Burk
- Användningsområde: För infästning av spånskivor på träregel.
Övrigt
- Frp: Burk
- Användningsområde: För infästning av spånskivor på träregel.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 285195 |
| Dimension | 4.2x28 mm |
| Diameter | 4,2 mm |
| Antal | 500 st/frp |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Bits/Hylsa | T20 |
| Längd | 28 m |
| EAN-nr | 7319972851958 |

