Spånskiveskruv Västsvensk Byggskruv AB Utvändig För Stålregel Max 1 mmDimension: 3,8x30 mm, 2, MM, UTV
5 929 kr/frp
Vald variant
Utförande:
3,8x30 mm, 2, MM, UTV

Utvändig För Stålregel Max 1 mm
Dimension: 3,8x30 mm, 2, MM, UTV
5 929 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vass spets med dubbelledande gängor som griper omedelbart, penetrerar mycket snabbt i stålregeln, samtidigt som rillorna under huvudet försänker skruven.
Lämplig för montage av spånskiva, OSB, Plywood och andra träbaserade skivor.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Vass spets med dubbelledande gängor som griper omedelbart, penetrerar mycket snabbt i stålregeln, samtidigt som rillorna under huvudet försänker skruven.
Lämplig för montage av spånskiva, OSB, Plywood och andra träbaserade skivor.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | B3330 |
| Utförande | 3,8x30 mm, 2, MM, UTV |
| Diameter | 3,8 mm |
| Längd | 30 mm |
| Antal | 8000 st/frp |
| Bits/Hylsa | Philips 2 |
| Typ | Spånskiveskruv |
| EAN-nr | 7393940033058 |
