Spånskiveskruv Västsvensk Byggskruv AB Utvändig För Stålregel Max 1 mmDimension: 3,8x57 mm, 2, MM, UTV
4 299 kr/frp
Vald variant
Utförande:
3,8x57 mm, 2, MM, UTV

Utvändig För Stålregel Max 1 mm
Dimension: 3,8x57 mm, 2, MM, UTV
4 299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vass spets med dubbelledande gängor som griper omedelbart, penetrerar mycket snabbt i stålregeln, samtidigt som rillorna under huvudet försänker skruven.
Lämplig för montage av spånskiva, OSB, Plywood och andra träbaserade skivor.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Vass spets med dubbelledande gängor som griper omedelbart, penetrerar mycket snabbt i stålregeln, samtidigt som rillorna under huvudet försänker skruven.
Lämplig för montage av spånskiva, OSB, Plywood och andra träbaserade skivor.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | B3357 |
| Utförande | 3,8x57 mm, 2, MM, UTV |
| Diameter | 3,8 mm |
| Längd | 57 mm |
| Antal | 3500 st/frp |
| Bits/Hylsa | Philips 2 |
| Typ | Spånskiveskruv |
| EAN-nr | 7393940033072 |
