Spånskiveskruv Västsvensk Byggskruv AB Utvändig För Stålregel Max 1 mmDimension: 3,9x57 mm, 1, MM, FZY
1 589 kr/frp
Vald variant
Utförande:
3,9x57 mm, 1, MM, FZY

Utvändig För Stålregel Max 1 mm
Dimension: 3,9x57 mm, 1, MM, FZY
1 589 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vass spets med dubbelledande gängor som griper omedelbart, penetrerar mycket snabbt i stålregeln, samtidigt som rillorna under huvudet försänker skruven.
Lämplig för montage av spånskiva, OSB, Plywood och andra träbaserade skivor.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Vass spets med dubbelledande gängor som griper omedelbart, penetrerar mycket snabbt i stålregeln, samtidigt som rillorna under huvudet försänker skruven.
Lämplig för montage av spånskiva, OSB, Plywood och andra träbaserade skivor.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | G1857 |
| Utförande | 3,9x57 mm, 1, MM, FZY |
| Diameter | 3,9 mm |
| Längd | 57 mm |
| Antal | 3500 st/frp |
| Bits/Hylsa | Philips 2 |
| Typ | Spånskiveskruv |
| EAN-nr | 7393940018499 |
