Träskruv FAST HEX C4Dimension: 10x120 mm, Innehåll: 25 st
400 kr/frp
Vald variant
Dimension:
10x120 mm

HEX C4
Dimension: 10x120 mm, Innehåll: 25 st
400 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-11
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
FASTBeskrivning
Träskruv FAST HEX C4 är en effektiv träskruv.
Träskruv avsedd för tyngre montage av trä, spånskivor, plywood mm. Försedd med 6-kantshuvud med fläns och cutterspets. CE-märkt EN14592. Ytbehandling: Zinkflakes, korrosivitetsklass C4. Burk.
Övrigt
- Korrosivitetsklass: C4
- Gänglängd: 75 mm
- Frp: Burk
- Nyckelvidd: 13 mm
- Användningsområde: Tyngre montage metall mot trä och trä mot trä.
Övrigt
- Korrosivitetsklass: C4
- Gänglängd: 75 mm
- Frp: Burk
- Nyckelvidd: 13 mm
- Användningsområde: Tyngre montage metall mot trä och trä mot trä.
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 281727 |
| Dimension | 10x120 mm |
| Diameter | 10 mm |
| Längd | 120 mm |
| Antal | 25 st/frp |
| Ytbehandling | Zinkflakes |
| Typ | Träskruv |
| EAN-nr | 7319972817275 |

