Träskruv FAST HSP TFT C4Dimension: 5,0x100 mm, Innehåll: 200 st
580 kr/frp
Vald variant
Dimension:
5.0x100 mm
Antal:
200 st/frp

HSP TFT C4
Dimension: 5,0x100 mm, Innehåll: 200 st
580 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
FASTBeskrivning
Träskruv TFT Hi-Speed utomhus ZF Max är en effektiv träskruv.
Utvändig träskruv försedd med tx-spår för bästa grepp, stamfräs, FCN-skär, snabbgreppande turbo point för bättre ergonomi, DT-gänga för mycket snabbare montage än traditionell träskruv samt försänkt skalle med CS+ rillor som försänker skruven både i trä och försänkta hål i metallbeslag. Stamfräs finns på alla längder från 50 mm och uppåt. Bits: TX. Kan användas både inom- och utomhus. Ytbehandling: ZF Max, korrosivitetsklass: C4. Burk.
Övrigt
- Korrosivitetsklass: C4
- Gänglängd: 60 mm
- Frp: Burk
Övrigt
- Korrosivitetsklass: C4
- Gänglängd: 60 mm
- Frp: Burk
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 281762 |
| Dimension | 5.0x100 mm |
| Diameter | 5 mm |
| Längd | 100 mm |
| Antal | 200 st/frp |
| Ytbehandling | ZF Max |
| Bits/Hylsa | T25 |
| Typ | Träskruv |
| EAN-nr | 7319972817626 |

