Träskruv FAST TFT FZBDimension: 4,5x40 mm, Innehåll: 500 st
371 kr/frp
205 kr/frpSpara 45 %Kampanj
Vald variant
Dimension:
4.5x40 mm

TFT FZB
Dimension: 4,5x40 mm, Innehåll: 500 st
205 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
FASTBeskrivning
Träskruv FAST TFT FZB King Cut är en träskruv för inomhusbruk.
Träskruv för inomhusbruk med cutterspets, stamfräs och försänkt skalle med rillor. Stamfräs finns på alla längder från 50 mm och uppåt. Bits: TX. Ytbehandling: Elförzinkad. Burk.
Övrigt
- Frp: Burk
Övrigt
- Frp: Burk
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 278761 |
| Dimension | 4.5x40 mm |
| Diameter | 4,5 mm |
| Längd | 40 mm |
| Antal | 500 st/frp |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Bits/Hylsa | T20 |
| Typ | Träskruv |
| EAN-nr | 7319972787615 |

