Träskruv FAST TKX FZBDimension: 3,5x30 mm, Innehåll: 200 st
122 kr/frp
Se priset!
Vald variant
Dimension:
3.5x30 mm

TKX FZB
Dimension: 3,5x30 mm, Innehåll: 200 st
122 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
FASTBeskrivning
Träskruv FAST TKX FZB är en elförzinkad skruv.
Träskruv för inomhusbruk med kullrig skalle. d = delgängad. Bits: Pozidrive. Ytbehandling: Elförzinkad. Burk.
Övrigt
- Gänglängd: 30 mm
- Frp: Burk
Övrigt
- Gänglängd: 30 mm
- Frp: Burk
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 279169 |
| Dimension | 3.5x30 mm |
| Diameter | 3,5 mm |
| Längd | 30 mm |
| Antal | 200 st/frp |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Bits/Hylsa | PZ2 |
| Typ | Träskruv |
| EAN-nr | 7319972791698 |

