Träskruv FAST TKX FZBDimension: 5,0x30 mm, Innehåll: 100 st
86 kr/frp
Se priset!
Vald variant
Dimension (mm):
5.0x30
Förväntas åter i lager 2026-06-15
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
FASTBeskrivning
Träskruv FAST TKX FZB är en elförzinkad skruv.
Träskruv för inomhusbruk med kullrig skalle. d = delgängad. Bits: Pozidrive. Ytbehandling: Elförzinkad. Burk.
Övrigt
- Gänglängd: 30 mm
- Frp: Burk
Övrigt
- Gänglängd: 30 mm
- Frp: Burk
Egenskaper
| Varumärke | FAST |
| Art.Nr. | 279195 |
| Dimension | 5.0x30 mm |
| Diameter | 5 mm |
| Längd | 30 mm |
| Antal (st/frp) | 100 st/frp |
| Ytbehandling | Elförzinkad |
| Bits/Hylsa | PZ2 |
| Produkttyp | Träskruv |
| EAN-nr | 7319972791957 |

