Träskruv Gunnebo Fastening Gulförzinkad SW-C10x180 mm 25 st Försänkt Tx40
795 kr/frp
Vald variant
Utförande:
10x180 mm 25 st Försänkt Tx40

Gulförzinkad SW-C
10x180 mm 25 st Försänkt Tx40
795 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Träskruv SW-C är en grövre träskruv som används inomhus. TX-spår för stadigt grepp samt S-spets som motverkar sprickbildning. Skruven har stamfräs som minskar indrivningsmomentet.
Varumärke
Gunnebo FasteningBeskrivning
Träskruv SW-C är en grövre träskruv som används inomhus. TX-spår för stadigt grepp samt S-spets som motverkar sprickbildning. Skruven har stamfräs som minskar indrivningsmomentet.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
| Art.Nr. | 72013 |
| Utförande | 10x180 mm 25 st Försänkt Tx40 |
| Diameter | 10 mm |
| Längd | 180 mm |
| Antal | 25 st/frp |
| Bits/Hylsa | TX40 |
| Material | Kolstål, Härdat Stål |
| Typ | Träskruv |
| EAN-nr | 7318470227067 |
