Träskruv Heco Superlådan TFT5,0x100 mm, Antal: 500 st
449 kr
Se priset!
Vald variant
Dimension:
5,0x100 mm

Superlådan TFT
5,0x100 mm, Antal: 500 st
449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Heco träskruv med typ 17-spets är avsedd för montage i trämaterial, plast och plugg. Härdad träskruv Protect 4 från Heco. Försänkt huvud och sågtandad gängning. Passar för inom- och utomhusmiljöer som ställer höga krav på korrosionsbeständighet. Rillor under huvudet som självförsänker skruven. Spetsen försedd med ett frässpår som har en förborrande effekt. Typgodkänd av Statens provningsanstalt i högsta korrosivitetsklassen C4. Bits ingår i varje förpackning.
Varumärke
HecoBeskrivning
Heco träskruv med typ 17-spets är avsedd för montage i trämaterial, plast och plugg. Härdad träskruv Protect 4 från Heco. Försänkt huvud och sågtandad gängning. Passar för inom- och utomhusmiljöer som ställer höga krav på korrosionsbeständighet. Rillor under huvudet som självförsänker skruven. Spetsen försedd med ett frässpår som har en förborrande effekt. Typgodkänd av Statens provningsanstalt i högsta korrosivitetsklassen C4. Bits ingår i varje förpackning.
Övrigt
- Säljs i 500-pack
- Material: Härdat stål
- Dimension: 5 x 100 mm
- Bits: T25
- Spårtyp: Torx
- Gänga: DG
- Gänglängd: 60 mm
- Skalldiameter: 9,8 mm
- För inom- och utomhusbruk
- Säljs i 500-pack
- Material: Härdat stål
- Dimension: 5 x 100 mm
- Bits: T25
- Spårtyp: Torx
- Gänga: DG
- Gänglängd: 60 mm
- Skalldiameter: 9,8 mm
- För inom- och utomhusbruk
Egenskaper
| Varumärke | Heco |
| Art.Nr. | 124050100584H |
| Dimension | 5,0x100 mm |
| Färg | Silver |
| Utförande | 5,0x100 mm, Antal: 500 st |
| Diameter | 5 mm |
| Längd | 100 mm |
| Antal | 500 st/frp |
| Bits/Hylsa | T25 |
| Typ | Träskruv |
| EAN-nr | 7332061195856 |
