Träskruv Jetting Screws TFT Jetting A46x130 mm
1 172 kr/frp
Se priset!
Vald variant
Dimension:
6 x 130 mm

TFT Jetting A4
6x130 mm
1 172 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Jetting ScrewsBeskrivning
TFT Jetting Screws Syrafast.
Syrafast TFT Jettingskruv är en patenterad träskruv med sänkhuvud. Skruvens unika idragningsegenskaper har uppnåtts genom att förse skruven med en skärande borrspets, samt med snedställda och längsgående skär mellan gängorna. Detta ger följande egenskaper: Djupare gänga och spår än normal träskruv, lägre moment vid indragning än normal träskruv, minskad risk för sprickbildning i trä och minskad iskruvningstid.
Egenskaper
| Varumärke | Jetting Screws |
| Art.Nr. | 67060130 |
| Dimension | 6 x 130 mm |
| Diameter | 6 mm |
| Längd | 130 mm |
| Antal | 100 st/frp |
| Bits/Hylsa | TX 30 |
| Typ | Träskruv |
| EAN-nr | 7393940020331 |

