Träskruv Jetting Screws TFT Jetting A46x140 mm
1 255 kr/frp
Se priset!
Vald variant
Dimension:
6 x 140 mm

TFT Jetting A4
6x140 mm
1 255 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Jetting ScrewsBeskrivning
TFT Jetting Screws Syrafast.
Syrafast TFT Jettingskruv är en patenterad träskruv med sänkhuvud. Skruvens unika idragningsegenskaper har uppnåtts genom att förse skruven med en skärande borrspets, samt med snedställda och längsgående skär mellan gängorna. Detta ger följande egenskaper: Djupare gänga och spår än normal träskruv, lägre moment vid indragning än normal träskruv, minskad risk för sprickbildning i trä och minskad iskruvningstid.
Egenskaper
| Varumärke | Jetting Screws |
| Art.Nr. | 67060140 |
| Dimension | 6 x 140 mm |
| Diameter | 6 mm |
| Längd | 140 mm |
| Antal | 100 st/frp |
| Bits/Hylsa | TX 30 |
| Typ | Träskruv |
| EAN-nr | 7393940020348 |

