Träskruv Västsvensk Byggskruv AB TKFX Mässing3x20 mm
479 kr/frp
416 kr/frpSpara 13 %Kampanj
Vald variant
Dimension:
3 x 20 mm

TKFX Mässing
3x20 mm
416 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
TKFX (mässing).
Kryssträskruv med kullersänkhuvud och med pozidrive krysspår enligt DIN 7995.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | 7753020 |
| Dimension | 3 x 20 mm |
| Diameter | 3 mm |
| Längd | 20 mm |
| Antal | 200 st/frp |
| Typ | Träskruv |
| Bits/Hylsa | PZ 1 |
| EAN-nr | 7393940005727 |

