Träskruv Västsvensk Byggskruv AB TKFX Mässing3x30 mm
558 kr/frp
Vald variant
Dimension:
3 x 30 mm

TKFX Mässing
3x30 mm
558 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
TKFX (mässing).
Kryssträskruv med kullersänkhuvud och med pozidrive krysspår enligt DIN 7995.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | 7753030 |
| Dimension | 3 x 30 mm |
| Diameter | 3 mm |
| Längd | 30 mm |
| Antal | 200 st/frp |
| Bits/Hylsa | PZ 1 |
| Typ | Träskruv |
| EAN-nr | 7393940005741 |

