Träskruv Västsvensk Byggskruv AB TKFX Mässing3,5x25 mm
588 kr/frp
Se priset!
Vald variant
Dimension (mm):
3,5 x 25

TKFX Mässing
3,5x25 mm
588 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
TKFX (mässing).
Kryssträskruv med kullersänkhuvud och med pozidrive krysspår enligt DIN 7995.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | 7753525 |
| Dimension | 3,5 x 25 mm |
| Diameter | 3,5 mm |
| Längd | 25 mm |
| Antal (st/frp) | 200 st/frp |
| Bits/Hylsa | PZ 2 |
| Produkttyp | Träskruv |
| EAN-nr | 7393940005765 |

