Träskruv Västsvensk Byggskruv AB TKFX Mässing4x30 mm
706 kr/frp
Se priset!
Vald variant
Dimension (mm):
4 x 30

TKFX Mässing
4x30 mm
706 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
TKFX (mässing).
Kryssträskruv med kullersänkhuvud och med pozidrive krysspår enligt DIN 7995.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | 7754030 |
| Dimension | 4 x 30 mm |
| Diameter | 4 mm |
| Längd | 30 mm |
| Antal (st/frp) | 200 st/frp |
| Bits/Hylsa | PZ 2 |
| Produkttyp | Träskruv |
| EAN-nr | 7393940005819 |

