Träskruv Västsvensk Byggskruv AB TKFX Mässing4x40 mm
866 kr/frp
816 kr/frpSänkt pris!
Vald variant
Dimension (mm):
4 x 40

TKFX Mässing
4x40 mm
816 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
TKFX (mässing).
Kryssträskruv med kullersänkhuvud och med pozidrive krysspår enligt DIN 7995.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | 7754040 |
| Dimension | 4 x 40 mm |
| Diameter | 4 mm |
| Längd | 40 mm |
| Antal (st/frp) | 200 st/frp |
| Bits/Hylsa | PZ 2 |
| Produkttyp | Träskruv |
| EAN-nr | 7393940005826 |

