Träskruv Västsvensk Byggskruv AB TKFX Mässing4,5x40 mm
1 079 kr/frp
1 068 kr/frpSänkt pris!
Vald variant
Dimension:
4,5 x 40 mm

TKFX Mässing
4,5x40 mm
1 068 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
TKFX (mässing).
Kryssträskruv med kullersänkhuvud och med pozidrive krysspår enligt DIN 7995.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | 7754540 |
| Dimension | 4,5 x 40 mm |
| Diameter | 4,5 mm |
| Längd | 40 mm |
| Antal | 200 st/frp |
| Bits/Hylsa | PZ 2 |
| Typ | Träskruv |
| EAN-nr | 7393940005857 |

