Träskruv Västsvensk Byggskruv AB TKFX Mässing5x75 mm
1 920 kr/frp
Vald variant
Dimension:
5 x 75 mm

TKFX Mässing
5x75 mm
1 920 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
TKFX (mässing).
Kryssträskruv med kullersänkhuvud och med pozidrive krysspår enligt DIN 7995.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | 7755075 |
| Dimension | 5 x 75 mm |
| Diameter | 5 mm |
| Längd | 75 mm |
| Antal | 100 st/frp |
| Bits/Hylsa | PZ 2 |
| Typ | Träskruv |
| EAN-nr | 7393940005918 |

