Träskruv Västsvensk Byggskruv AB TKX A24x45 mm
418 kr/frp
Vald variant
Dimension (mm):
4 x 45

TKX A2
4x45 mm
418 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
TKX (A2 rostfri).
Kryssträskruv med rundat huvud och med pozidrive krysspår.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | 54045 |
| Dimension | 4 x 45 mm |
| Diameter | 4 mm |
| Längd | 45 mm |
| Antal (st/frp) | 200 st/frp |
| Bits/Hylsa | PZ 2 |
| Produkttyp | Träskruv |
| EAN-nr | 7393940004133 |

