Undertaksskruv Västsvensk Byggskruv AB För TräregelDimension: 4,2x17 mm, FOS, Antal st/frp: 17000
5 359 kr/frp
Vald variant
Utförande:
4,2x17 mm, FOS, Antal st/frp: 17000

För Träregel
Dimension: 4,2x17 mm, FOS, Antal st/frp: 17000
5 359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vass spets och gängor anpassade för förankring i trä. Lämplig vid montage där ett plant huvud krävs, t. ex. för att skruva undertakslister.
Varumärke
Västsvensk Byggskruv ABBeskrivning
Vass spets och gängor anpassade för förankring i trä. Lämplig vid montage där ett plant huvud krävs, t. ex. för att skruva undertakslister.
Egenskaper
| Varumärke | Västsvensk Byggskruv AB |
| Art.Nr. | BUF4217 |
| Utförande | 4,2x17 mm, FOS, Antal st/frp: 17000 |
| Diameter | 4,2 mm |
| Längd | 17 mm |
| Antal | 17000 st/frp |
| Bits/Hylsa | Philips 2 |
| Typ | Undertaksskruv |
| EAN-nr | 7393940026265 |
