Dyckert Gunnebo Fastening Elförzinkad 4000 st1,85x38 mm
1 575 kr/frp
Se priset!
Vald variant
Utförande:
1,85x38 mm

Elförzinkad 4000 st
1,85x38 mm
1 575 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dyckert GROV 15DA – För grova snickerier i torr miljö, exempelvis listverk, paneler eller träskivor.
Varumärke
Gunnebo FasteningBeskrivning
Dyckert GROV 15DA – För grova snickerier i torr miljö, exempelvis listverk, paneler eller träskivor.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
| Art.Nr. | Z751838 |
| Utförande | 1,85x38 mm |
| Diameter | 1,85 mm |
| Längd | 38 mm |
| Antal | 4000 st/frp |
| Typ | Dyckert |
| Material | Kolstål |
| EAN-nr | 7318477518380 |
