Dyckert Gunnebo Fastening Elförzinkad 4000 st1,85x63 mm
2 275 kr/frp
Se priset!
Vald variant
Utförande:
1,85x63 mm

Elförzinkad 4000 st
1,85x63 mm
2 275 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dyckert GROV 15DA – För grova snickerier i torr miljö, exempelvis listverk, paneler eller träskivor.
Varumärke
Gunnebo FasteningBeskrivning
Dyckert GROV 15DA – För grova snickerier i torr miljö, exempelvis listverk, paneler eller träskivor.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
| Art.Nr. | Z751865 |
| Utförande | 1,85x63 mm |
| Diameter | 1,85 mm |
| Längd | 63 mm |
| Antal | 4000 st/frp |
| Typ | Dyckert |
| Material | Kolstål |
| EAN-nr | 7318477518656 |
