Dyckert Gunnebo Fastening Elförzinkad2x50 mm 60 st, Z541526
45 kr/frp
Se priset!
Vald variant
Utförande:
2x50 mm 60 st, Z541526

Elförzinkad
2x50 mm 60 st, Z541526
45 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Används inomhus vid uppsättning av lister eller för att fästa hårda och halvhårda träskivor i underlag av trä. Speciellt lämplig att använda där huvudet ska vara försänkt, exempelvis vid dold spikning.
Varumärke
Gunnebo FasteningBeskrivning
Används inomhus vid uppsättning av lister eller för att fästa hårda och halvhårda träskivor i underlag av trä. Speciellt lämplig att använda där huvudet ska vara försänkt, exempelvis vid dold spikning.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
| Art.Nr. | Z541526 |
| Utförande | 2x50 mm 60 st, Z541526 |
| Diameter | 2 mm |
| Längd | 50 mm |
| Antal | 60 st/frp |
| Typ | Dyckert |
| Material | Kolstål |
| EAN-nr | 7318475415261 |
