Råspontspik Gunnebo Fastening 2,5x50 Varmförzinkad2,5x60 mm
1 275 kr/frp
Vald variant
Utförande:
2,5x60 mm

2,5x50 Varmförzinkad
2,5x60 mm
1 275 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

0° Rullbandad spik för att slippa onödiga omladdningar. Används för spikning av råspont, skivmaterial och virkesdelar i trä.
Varumärke
Gunnebo FasteningBeskrivning
0° Rullbandad spik för att slippa onödiga omladdningar. Används för spikning av råspont, skivmaterial och virkesdelar i trä.
Egenskaper
| Varumärke | Gunnebo Fastening |
| Art.Nr. | 72536 |
| Utförande | 2,5x60 mm |
| Diameter | 2,5 mm |
| Längd | 60 mm |
| Antal | 1950 st/frp |
| Typ | Råspontspik |
| Material | Kolstål |
| EAN-nr | 7318470228071 |
